> W co się ubrać w chłodne dni? Jesienne inspiracje modowe Przejdź do głównej zawartości

W co się ubrać w chłodne dni? Jesienne inspiracje modowe

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami, a My na zapas zastanawiamy się, w co się ubrać w chłodne dni. Większość kobiet przegląda już blogi modowe i sklepy odzieżowe w poszukiwaniu jesiennych inspiracji. Jeżeli chodzi o tegoroczne trendy, to niczego nie możesz być jeszcze pewna, aczkolwiek warto się porozglądać, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że większość tych przewidywań się sprawdzi.

W co się ubrać w chłodne dni? Wczesnojesienne inspiracje modowe

W co się ubrać w chłodne dni? Modne swetry na jesień

Modne swetry na chłodne dni

Co wiemy na pewno? Chociażby to, że końcówka lata to świetny czas, by sięgnąć po modny sweter. Temperatura od dawna nie przekracza już 30 stopni, a wieczory i noce bywają coraz chłodniejsze. Nie znaczy to, że musisz od razu ubierać się na cebulkę - zestawienie swetra z krótkimi szortami to dobry pomysł. Powiem więcej - w takiej stylizacji zaprezentujesz się uroczo i seksownie.

Zawsze namawiam do noszenia swetrów, bo z powodzeniem mogą one zastąpić kurtki i ramoneski, które są już nieco wyeksploatowaną opcją. Taki sweter wystarczy zarzucić na cienką bluzeczkę lub top. Możesz zabierać go ze sobą do torebki, gdy wychodzisz na dłużej - wieczorem nie można już liczyć na promienie słońca, a złożony sweterek nie zajmuje przecież dużo miejsca.

Przejdźmy do rzeczy, bo ta jesienna aura zdecydowanie sprzyja zanudzaniu czytelniczek. Poniżej zamieszczam linki do swetrów, które są moimi tegorocznymi faworytami. W komentarzach napiszcie koniecznie czy lubicie chodzić w swetrach, czy może przeważa stereotyp, że swetry są niemodne i niewygodne? Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania. Życzę Wam dużo uśmiechu na twarzy w te chłodne jesienne dni!

Komentarze