> O nas Przejdź do głównej zawartości

O nas

Stylizacje-inspiracje: Moda Damska

O czym jest nasz blog?

Nasz blog jest przede wszystkim blogiem modowym. Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że stylizacje i produkty, jakie prezentujemy, są skierowane przede wszystkim do "zwyczajnych" kobiet - takich, jak Ty. Jeżeli brakuje Ci pomysłu na siebie lub po prostu nie masz czasu, by śledzić najnowsze trendy modowe, to dobrze trafiłaś - codziennie dodajemy nowe wpisy i uzupełniamy bloga nowym kontentem. Nasze posty bardzo często kierują bezpośrednio do sklepów - jeżeli nasze ubrania Ci się spodobają, to w łatwy sposób będziesz mogła przejść na stronę takiego sklepu i dokonać zakupu - wszystko dla Twojej wygody.

Do kogo skierowany jest nasz blog?

Piszemy o modzie damskiej, a więc przede wszystkim do kobiet. Chcąc zawęzić grono osób, do których kierujemy treści, możemy dodać, że wszystkie nasze stylizacje i inspiracje kierujemy do kobiet takich, jak Ty - nie do blogerek, stylistek czy milionerek. Naszym celem jest pomaganie zwykłym osobom, którym często brakuje pomysłu lub czasu, by się dobrze ubrać, poszperać w internecie i znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. 

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim codzienne aktualizacje, a także staranność, z jaką przygotowujemy kolejne wpisy. Wybieramy te produkty i te ubrania, które powinny trafiać w gusta większości czytelniczek. W przyszłości zadbamy o to, by na blogu znalazły się też inne rzeczy - rzeczy, bo na razie nie chcemy zdradzać zbyt wiele.