> Figura typu gruszka - jak się ubierać? Przejdź do głównej zawartości

Figura typu gruszka - jak się ubierać?

Figura typu gruszka - jak się ubierać?

Jeżeli Twoje ramiona są nienaturalnie wąskie, masz niewielki biust, nieproporcjonalnie szerokie biodra, masywne uda i wyjątkowo tługi tułów, to dowód na to, że typ Twojej figury to gruszka. Figura bardzo kłopotliwa - na szczęście tylko na pierwszy rzut oka. Jak się ubierać, będąc książkową gruszką? Poniżej kilka praktycznych wskazówek! 

Figura typu gruszka - jak się ubierać?

Pierwsze i najważniejsze - dół sylwetki należy optycznie pomniejszać i wysmuklać, zawsze! Pomogą tutaj przede wszystkim minimalistyczne ubrania - takie o ubogim kroju i w ciemnych barwach. Jeżeli chodzi o górę, to na pewno idealne dla Ciebie będą baseballówki, ramoneski, a także wszelakiego rodzaju wzorzyste i kropkowane bluzki.

Przede wszystkim powinnaś odwracać uwagę od dołu sylwetki - stąd sugestie wzorzystych, kolorowych bluzek. Stawiaj na rękawki z bufkami, żakiety z poduszkami itp. - masz przecież wąskie ramiona. Biust możesz powiększyć dzięki odpowiednim biustonoszom, zabudowanym dekoltom i dużym naszyjnikom, które teraz wracają do łask. Moda damska to trudny orzech do zgryzienia, ale to właśnie po to są ludzie zajmujący się tym działem, by osoby takie, jak Ty, nie miały problemu z garderobą. 

Jeżeli jesteś kobietą małych gabarytów (dalej z figurą gruszki) i dbasz o swoje ciało, to powinnaś spróbować obcisłych spódnic i spodni. Kobiety o większych gabarytach zdecydowanie powinny ich unikać - w takim przypadku warto stawiać na minimalizm.

Czasami warto również zaufać intuicji - na co uczulamy. Spójrz w lustro - jeżeli intuicja podpowiada Ci, że nie prezentujesz się w czymś korzystnie, to prawdopodobnie tak jest!

Posty, które mogą Cię zainteresować:

Figura typu kielich - jak się ubierać? 


Komentarze