Przejdź do głównej zawartości

Jak się ubierać, będąc kobietą pracującą w biurze?

Jak się ubierać, będąc kobietą pracującą w biurze? Odpowiedź jest prosta. Przygotowaliśmy kilka porad modowych, które z pewnością Ci się przydadzą. 

Dla większości osób biurowy dress code to przede wszystkim typowa biurowa garsonka i biała koszula - czyli wielka nuda i zero stylu. W większości przypadków możemy jednak pokusić się o odrobinę swobody. Musimy jedynie pamiętać, by stylizacja wyglądała elegancko. 

Jak się ubierać, będąc kobietą pracującą w biurze?

Jeżeli Twoje biuro nie ogranicza się tylko i wyłącznie do sztywnych zasad - możesz dać się ponieść. Dobrze by było, gdyby Twoja stylizacja była możliwie najbardziej klasyczna, minimalistyczna i prosta. Doradzamy Ci przede wszystkim neutralne barwy, aczkolwiek nie ograniczaj się do dwóch kolorów - według stereotypu. Możesz wykorzystać czerń, biel, ale też szarość, beż, granat, oliwkę i tak dalej. Wykorzystuj maksymalnie trzy, a najlepiej dwa kolory - to najlepsze rozwiązanie, jeżeli pracujesz w biurze. 

Pamiętaj, by zachować poczucie dobrego smaku - do biura w żadnym wypadku nie zakładaj spódniczek mini, bo to raczej nie miejsce na taki ubiór. Ogranicz do minimum stylizacje z głębokimi dekoltami. Warto mieć przy sobie elegancką narzutkę, którą będziesz mogła w razie potrzebny na siebie narzucić, by wyglądać jeszcze bardziej elegancko. 


Pracując w biurze, nie musisz rezygnować z sukienek - ważnym jest, by one również były możliwie najbardziej klasyczne - proste i najlepiej takie za kolano. W biurze powinnaś wyglądać profesjonalnie.

Gdzie zamówić eleganckie koszule i ubrania do biura?

Jeżeli chcesz zamówić ubrania odpowiednie do pracy, to serdecznie polecamy największą w Polsce porównywarkę - wystarczy, że klikniesz w link poniżej, wybierzesz interesującą Cię kategorię np. "Koszule damskie" i gotowe. Jeżeli któraś Ci się spodoba, po kliknięciu w nią, zostaniesz automatycznie przekierowana na stronę sklepu np. H&M..

Komentarze