Przejdź do głównej zawartości

Poradnik modowy dla zaniedbanej mamy

Poradnik modowy dla zaniedbanej mamy

Macierzyństwo przeważnie wiąże się z brakiem czasu na cokolwiek. A już na pewno na dbanie o swój wygląd. Jak pogodzić bycie mamą z całą resztą? Jak wyglądać dobrze mimo tego, że całą naszą uwagę skupiamy głównie na pociechach?

Poradnik modowy dla zaniedbanej mamy - moda damska

1. Buty
Buty stanowią podstawę każdej stylizacji. Czas tracisz jedynie na ich odpowiedni dobór - powinny być neutralne i wygodne. Takie, które bez problemu zestawisz z innymi ubraniami i takie, które nie będą zanadto nadwyrężać stóp - w końcu i tak przez cały dzień jesteś zabiegana.

2. T-shirty/bluzki
Kupując t-shirty i bluzki zwracaj uwagę na ich uniwersalność. Wiem, że białe rozwiązania są dość ryzykowne, kiedy mówimy o byciu mamą, ale są też przykładem, że za niewielką sumę możemy zaopatrzyć się w ubrania, które zawsze będą wyglądać dobrze. Białe bluzki z łatwością zestawisz z całą resztą i nie będziesz przy tym wyglądać na zaniedbaną mamę.

3. Pomadka
Dobieraj pomadkę do koloru skóry. Wiem, że nie masz zbyt dużo czasu na makijaż - tym bardziej warto poświęcić dwie minuty na pomadkę. To najbardziej wyrazista część make-upu. Nawet, jeśli pominiesz całą resztę, to pomadka z pewnością "zrobi robotę".

4. Czarne spodnie/jeansy
Warto się w nie zaopatrzyć, ponieważ pasują do wszystkiego, a Twój czas jest na wagę złota. Jeżeli nie masz czasu na dobieranie ubrań, zainwestuj w czarne spodnie lub jeansy i wyglądaj dobrze.

5. Uśmiech to podstawa
Uśmiechaj się, nawet, kiedy jesteś zmęczona - to niewiele, a jednak sprawia, że będąc matką, nadal wyglądasz atrakcyjnie. Twarz mówi bardzo wiele o nas i naszym samopoczuciu.

Komentarze

Prześlij komentarz