> TOP MODEL: Faworyci tegorocznej edycji programu (TOP 5) Przejdź do głównej zawartości

TOP MODEL: Faworyci tegorocznej edycji programu (TOP 5)

Nie jest to wpis bezpośrednio związany z tematyką bloga - pośrednio jak najbardziej. Pomyślałam, że tego typu wpisy mogą być świetną opcją, jeżeli chodzi o rozluźnienie atmosfery. Pozwolą mi oderwać się nieco od rzeczywistości, a Wam, poznać mnie bliżej.

Jak większość kobiet - a szczególnie tych zainteresowanych modą - oglądam każdą edycję Top Model. W każdej edycji mam swoich faworytów. Jeżeli miałabym się opierać na prawdopodobieństwie wygranej, to lista byłaby nieco inna, aczkolwiek ta lista opiera się nie tylko na owym prawdopodobieństwie, ale też poniekąd na sympatii, jaką darzę poszczególnych uczestników programu.

Kim są moi faworyci, jeżeli chodzi o tegoroczną edycję Top Model? 
Lista poniżej!

TOP MODEL: TOP 5 faworytów tegorocznej edycji programu

1. Daria Dąbrowska

Daria Dąbrowska - faworyci programu TOP MODEL 2018 (TOP 5)

Mój zdecydowany faworyt - nie tylko, jeżeli chodzi o sympatię. Uważam, że Daria ma wszystko, czego modelka potrzebuje, czyli nieoczywistą urodę, która odbiega od standardów, a przy tym jest na tyle ładna, by można było na nią z przyjemnością patrzeć. Jest moją faworytką również z powodu pozytywnej energii, jaką emanuje - niewątpliwie wzbudza sympatię telewidzów.

2. Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh - TOP 5 faworytów TOP MODEL 2018

Bardzo żałowałam, że Żaklina odpadła, bo uwielbiam azjatycką urodę. Do tego jest kobietą o silnym charakterze. Umie postawić na swoim, więc z pewnością odnalazłaby się w "wielkim świecie". Uważam, że złożyło się trochę niefortunnie, bo w dwóch odcinkach miała trochę słabsze zdjęcia i w zasadzie to zaważyło nad całą resztą. Według mnie odpadła głównie ze względu na te dwa zdjęcia - w programie zostali uczestnicy słabsi od niej i trochę szkoda. Żaklina miała po prostu pecha na ostatnich sesjach.

3. Szymon Reich

Szymon Reich - faworyt programu TOP MODEL 2018 (TOP 5)

Jest wizualnie tak idealny, że ciężko o nim nie wspomnieć. Wzbudza moją sympatię, mimo że ciągle konfliktuje się z innymi. Nie sposób się dziwić, w końcu wygląda jak "młody bóg" - to logiczne, że damska część uczestników często ma do niego pretensje. Mimo lekkiego egoizmu, wciąż jest jedną z bardziej pozytywnych postaci w tegorocznej edycji Top Model. Kolejny mój faworyt.

4. Ange Sophie Reich

Ange Sophie Reich - faworytka TOP MODEL 2018 (TOP 5)

Również żałowałam, że odpadła, bo według mnie na zdjęciach wypadała świetnie. Jej uroda, długie nogi i te włosy - tak niebanalne połączenie, że od pierwszego odcinka stała się jedną z moich faworytek. Nie należała do uczestników, którzy przyszli do programu jako takie "szare myszki" - od razu wyglądała jak topowe modelki z okładek magazynów modowych.

5. Anna Markowska

Anna Markowska - faworytka TOP MODEL 2018 (TOP 5)

Powiem szczerze, zastanawiałam się nad Anią. Zachowuje się trochę pretensjonalnie. Początkowo przypadła mi do gustu - jeżeli chodzi o urodę, obeznanie w świecie modelingu i całą tę swoją historię. Z każdym kolejnym odcinkiem ta historia zaczyna mnie coraz bardziej odrzucać. Zaczyna to przypominać opowiastki w stylu: "Było mi ciężko, dajcie mi wygrać". Może jednak dajmy Ani szansę - mimo wszystko wydaje się dobrą dziewczyną i ma w sobie to coś.

Podsumowanie

To tyle, jeżeli chodzi o moje TOP 5 faworytów tej edycji Top Model. Podkreślam, że opierałam się poniekąd na sympatii. Gdyby nie to, na liście BYĆ MOŻE pojawiłby się Michał Borzuchowski i Hubert Gromadzki. Dlaczego ich nie wymieniłam? Pierwszemu z nich brakuje pokory - wydaje mi się, że on już teraz uważa się za modela - drugi natomiast ma zbyt lekceważące i zlewające podejście. Uważam, że takie programy powinny wygrywać osoby, którym naprawdę zależy na modelingu i rozumieją, że to dopiero początek ich drogi do bycia TOP. Lista moich 5 faworytów tej edycji TOP MODEL obrazuje się właśnie w taki sposób - jak wygląda Twoje top 5?

Komentarze

 1. A ja mam nadzieje, że wygra Daria. Może nie pasuje na modelke wybiegowa, ale za każdym razem ma świetne zdjecia :)
  Zapraszam do siebie :)
  www.girlsbookslovers.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie Ania nie przypadla do gustu, jednak reszte uczestnikow ktorych pokazalas tez lubie :) Hubert tez dobrze wychodzi na zdjeciach.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem fanką top model polskiego. Szczerze to ostatnio po raz pierwszy oglądałam jakikolwiek top model. Z wszystkich top model lubię tą niemiecką wersje haha :)
  Pozdrawiam, Weronika ♥
  pasjeweroniki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie interesuje się jakoś tym programem, jednak Darię znam osobiście i jest naprawdę calkiem ladną i bardzo fotogeniczną osobą, jednak z charakteru za nią nie przepadam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja oglądam tylko pojedyncze odcinki jednak nie mam swoich faworytów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie się podoba blondyneczka Ania;) Wesoła i śliczna, jak dla mnie może wygrać :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz