Przejdź do głównej zawartości

Jakie buty do czarnej sukienki?


Kobiety kochają czarne sukienki, mężczyźni również. Błędnie uważa się, że to czerwone sukienki trafiają w męskie gusta najbardziej, ponieważ w większości przypadków to czerń wydaje się bardziej rozpalać zmysły i wyobraźnię. 

W czarnej sukience praktycznie każda kobieta poczuje się seksowna, atrakcyjna i pewna siebie. Warto wspomnieć, że w przypadku takich sukienek dodatki stanowią najważniejszy na świecie detal - to od nich zależy czy będziecie wyglądać dobrze. Przecież czarna sukienka nie może być zła, prawda?

Jakie dodatki do czarnej sukienki?

Jakie buty do czarnej sukienki? 

Jednym z najważniejszych dodatków, o których wspomniałam, są buty. Dobrym rozwiązaniem będą oczywiście czarne szpilki - możecie je zestawiać z cielistymi, ale również z ciemnymi rajstopami i dodatkami w tym samym kolorze. Możecie się posiłkować również biżuterią w złotych i srebrnych odcieniach. Tutaj warto wspomnieć o srebrnych i złotych szpilkach - jak najbardziej pasują do czarnej sukienki (jeśli cała reszta tworzy z nimi "komplet"). 

Dobrym połączeniem będą oczywiście klasyczne, czerwone szpilki - szczególnie wtedy, gdy chcecie dodać stylizacji "pazura". Polecam zwłaszcza w przypadku randek. Nie muszą do być klasyczne szpilki - warto również eksperymentować chociażby z sandałkami (takimi na obcasie, rzecz jasna!). 

Podsumowując, czarna sukienka nie jest niczym, co wymaga od nas jakiejś wielkiej wiedzy modowej. W zupełności wystarczą jej podstawy i trochę dobrego smaku. Stanowi nieodłączny element mody damskiej, bo działa na facetów jak lep na muchy - głównie dlatego warto wiedzieć, jakie buty powinniśmy zakładać w zestawieniu z czarnymi sukienkami.

Co musisz pamiętać?

1. Dodatki dobieraj do butów
2. Skup się na tych kolorach: czerwony, srebrny, szary, złoty, żółty, cielisty, czarny


Jeżeli planujesz zakup butów pasujących do Twojej czarnej sukienki, najlepsze cenowo propozycje - jeżeli chodzi o sandały na obcasie - znajdziesz i zamówisz TUTAJ (KLIK).

Komentarze

Prześlij komentarz