Przejdź do głównej zawartości

TOP 3: Najlepsze wody perfumowane dla kobiet na 2019 rok (140-300zł)


Dziś chciałabym Wam polecić cztery zapachy, które miałam okazję przetestować. Nie są to pozycje typowo ekskluzywne - post kieruję nie tylko do kobiet wymagających i wybrednych, ale też to tych, które za perfumami rozglądają się stosunkowo rzadko i cenią sobie przede wszystkim jakość.

Spośród testowanych produktów "ekskluzywnych" (140zł w górę), wybrałam cztery, które wypadły najlepiej. Pod uwagę brałam stosunek cena/jakość, intensywność i oryginalność zapachu, a także trwałość. 
Jeżeli przymierzasz się do takiego zapachu, to informuję, że nie sporządzam listy "od najlepszego do najgorszego" - to już z pewnością tylko i wyłącznie kwestia indywidualnego gustu.

Najlepsze ekskluzywne wody perfumowane na 2019 rok (150-300zł)


TOP 3: Najlepsze damskie wody perfumowane do 300zł
Calvin Klein Euphoria na stałe wpisują się na listę moich ulubionych perfum. Są zmysłowe i eleganckie, a więc idealne na każdą okazję - zwłaszcza, jeżeli pragniesz poczuć się kobieco. Perfumy są delikatnie, a jednocześnie bardzo świeże i energetyczne - w żadnym wypadku nie są mdłe. Stworzone zostały na bazie egzotycznych owoców, więc działają na zmysły bardzo podobnie jak ich aromat - możesz mieć pewność, że nie zabraknie Ci energii. 

Woda perfumowana Black Opium to większości dobrze znane połączenie palonej kawy, jaśminu, kwiatu pomarańczy i różowego pieprzu - zapach jest zmysłowy, wyrazisty i niebanalny. Wiem, że większości Black Opium bardzo odpowiada i wcale się nie dziwię. Jeżeli miałabym się przyczepiać, to do przeciętnej trwałości zapachu. 

Good Girl od Caroliny Herrery to woda, która początkowo była dla mnie tylko ciekawostką - wszystko za sprawą oryginalnego flakonika w kształcie szpilki (buta). Prezentuje się on fenomenalnie i świetnie wygląda na półce. Zapach również był dla mnie zaskoczeniem, więc z ciekawostki "Good Girl" stała się jedną z moich faworytek. Bardzo wyrazisty, dość słodki, ale i głęboki zapach ma być manifestacją kobiecej natury i jej złożoności. Dodatkowym plusem jest jego trwałość. 

Ostatnia propozycja to woda toaletowa od Paco Rabanne - "1 Million". Woda jest przeznaczona dla mężczyzn, ale postanowiłam ją tu opisać z dwóch powodów. Po pierwsze - wiem, że pachnie bardzo intensywnie i jednocześnie nie drażni. Kupiłam ją na święta chłopakowi i jest zadowolony. Po drugie - pewnie znajdą się tutaj kobiety, które uznają to za fajny bonus. Bywa tak, że na ostatnią chwilę szukamy prezentu dla swojego faceta i nic sensownego nie przychodzi nam na myśl - zwróćcie uwagę na wodę toaletową od Paco Rabanne. Uważam, że jest warta swojej ceny. Jest też bardzo trwała. 

Podsumowanie

W ostatnim kwartale 2018 roku testowałam około 20 wód perfumowanych z przedziału cenowego 140-300zł. Powyższa lista zawiera trzy wody, które przypadły mi do gustu zdecydowanie najbardziej. Czwarta pozycja dedykowana jest mężczyznom - traktujcie ją jako "bonus". Mam nadzieję, że nasze gusta pokrywają się ze sobą chociaż w niewielkim stopniu. Życzę udanych zakupów!Komentarze