> TOP 5: W co się ubrać, by uwieść faceta? Walentynki 2020! Przejdź do głównej zawartości

TOP 5: W co się ubrać, by uwieść faceta? Walentynki 2020!

Prawda jest taka, że walentynki stanowią jedną z tych okazji, na które nie wystarczy ubrać się modnie czy po prostu wygodnie. Nie musimy aż tak bardzo zwracać uwagi na trendy modowe, więc w pewnym stopniu mamy wolną rękę. Są jednak pewne zasady, do których powinnaś się zastosować - nieważne czy walentynki spędzisz z chłopakiem, z mężem czy z nowo poznanym facetem. Gusta facetów są w gruncie rzeczy bardzo podobne, przynajmniej ich podstawy.

A! Jeszcze jedno! Prezent na walentynki dla chłopaka to dobra opcja - nie mówię o czymś wielkim i kosztownym. Faceci nie przywiązują wagi do wartości prezentu, liczy się przede wszystkim gest. Może zrób coś samodzielnie - większość mężczyzn to "zbieracze", którzy lubią takie pamiątki. Taki upominek na walentynki jest świetnym sposobem na dobre początek wieczoru. Reszta to głównie Twój uśmiech, odrobina czerwonego wina i odpowiednia kreacja.

Walentynki 2020!: W co się ubrać, by oczarować faceta?

TOP 5: W co się ubrać, by uwieść faceta? Walentynki 2020!

1. Czerń czy czerwień?

Sama zdecyduj. Oba kolory bardzo mocno oddziałują na mężczyzn. Bardziej walentynkowym kolorem wydaje się czerwony, więc być może do tej okazji bardziej pasuje czerwona sukienka niż czarna, aczkolwiek czerń jest równie bezpiecznym rozwiązaniem. Oba kolory to prawdziwe afrodyzjaki dla każdego faceta.

2. Sukienki czy spodnie?

Zdecydowanie sukienki (ew. spódniczki) niż spodnie. Jeżeli planujesz miły wieczór z drugą połówką, to nie zakrywaj nóg - częściowo odkryte ciało jest pewnego rodzaju zachętą, działa na wyobraźnię i podświadomość mężczyzny. Będzie myślał tylko o tym, byście skończyli już jeść. 

3. Rajstopy, pończochy czy kabaretki?

Prawda jest taka, że na facetów działają wszystkie powyższe, aczkolwiek rajstopy będą odrobinę mniej skuteczne niż pończochy czy kabaretki. Biorę oczywiście pod uwagę fakt, że prawdopodobnie założysz sukienkę, więc pończochy mogą okazać się lepszym rozwiązaniem niż pończochy.

4. Czerwona czy neutralna pomadka?

Pisząc "neutralna" mam na myśli kolory cieliste i odcienie różu. Oprę się o własne doświadczenie - są faceci, którym zdecydowanie bardziej odpowiadają naturalne kolory pomadek. Ale uwierz, tylko na co dzień. Nawet, jeżeli Twój facet nie przepada za czerwienią, to działa ona na jego zmysły - nawet o tym nie wie. Czerwone usta mają to do siebie, że mężczyźnie dużo trudniej jest się skupić lub oderwać od Ciebie wzrok. Jego myśli będą podświadomie zmierzać tylko w jednym kierunku. Może walentynki to dobra okazja, by pomyśleć o małej odmianie?

5. Szpilki czy szpilki?

To nie błąd. Szpilki to jedyna walentynkowa opcja, jeżeli chodzi o obuwie. Jeżeli spędzacie czas w domowym zaciszu, to po krótkim czasie możesz je zdjąć - na równi ze szpilkami facet stawia jedynie kobiece stopy.

Podsumowanie

Jeżeli przeglądasz blogi modowe w poszukiwaniu złotego środka, to dobrze trafiłaś - moja lista nie jest obszerna, ale zawiera uniwersalne i pewne wskazówki. Jeżeli w internecie znalazłaś obszerniejszy poradnik, to zawiera on kilka dodatkowych pozycji, ale zależnych od męskiego gustu. Nie chcesz chyba ryzykować, że z czymś nie trafisz, prawda? Mam nadzieję, że mój wpis pt. "W co się ubrać, by uwieść faceta?" okaże się dla Ciebie pomocny, osiągniesz zamierzony efekt, a Twój walentynkowy wieczór będzie udany i wyjątkowy!

Zobacz też:

Komentarze

Prześlij komentarz