> Lista 5 najciekawszych blogów modowych Przejdź do głównej zawartości

Lista 5 najciekawszych blogów modowych


Zadajecie mnóstwo pytań odnośnie blogów, które czytam. Muszę przyznać, że blogów modowych nie czytuję zbyt często. Zwykle szukam odskoczni - przeglądam wpisy o podróżach i ciekawostkach. Prawda jest taka, że i na blogi o modzie zdarza mi się zajrzeć, aczkolwiek - jak wspomniałam - nie robię tego na co dzień, więc moja lista może okazać się dla Ciebie bardzo subiektywna. Przejdźmy do rzeczy!

Lista 5 najciekawszych blogów modowych

Lista 5 najlepszych blogów modowych

1. Fashionelka

Minimalistyczny design, stonowane (ale i spójne) fotografie z różnych zakątków świata. Blog Fashionelki znalazł się w moim zestawieniu nie bez powodu. Uwielbiam jego formę, która tak bardzo różni się od całej reszty - wpisy mocno powiązane z podróżami i ciekawostkami ze świata, aczkolwiek często poruszające też kwestie związane z modą. Jeżeli nudne opisy stylizacji nie są dla Ciebie wystarczającym powodem, by śledzić daną blogerkę, to z pewnością powinnaś odwiedzić fashionelka.pl. Jak już łamać stereotypy, to w interesujący sposób.

2. Kapucizna

Jeżeli mocno interesujesz się modą, szukasz poradników lub pomysłów na stylizacje, to polecam bloga Kapucizny, na którym znajdziesz to wszystko. Brak tutaj kiczu i tematycznych "zapychaczy". Jest to niewątpliwie blog dla kobiet z klasą, pełnych gracji i stylu. Elegancja tego bloga modowego jest niewątpliwie tym, co przyciąga najbardziej. Blog dostępny pod adresem kapucizna.com.

3. Olivkablog

Olivka niewątpliwie łączy pewne elementy charakterystyczne dla dwóch powyższych blogów, ale robi to na swój własny sposób. Blog dla osób kochających podróże i stylizacje, w których nic nie dzieje się przypadkiem. Lubię na niego zaglądać, bo sama jestem kobietą, która chce wyglądać dobrze i czuć się pewnie w każdej sytuacji - proponowane przez Olivkę stylizacje z pewnością należą do tych, które przyciągają wzrok. Olivkablog.pl to jeden z lepszych blogów, na jakie do tej pory natrafiłam.

4. MustHaveFashion

Kolejny estetyczny blog. Nie muszę Wam chyba przedstawiać MustHaveFashion, ale dla tych mniej wtajemniczonych napiszę, iż na blogu znajdziecie posty o różnej tematyce (takiej, która zainteresuje niemalże każdą kobietę). Mnóstwo wpisów związanych z modą i urodą, praktyczne porady, recenzje kosmetyków i dużo wartościowej treści. Jeśli nie zaglądałyście jeszcze na musthavefashion.pl, to czas nadrobić zaległości!

5. Plaamkaa

Plaamkaa to blog, który urzeka pięknymi fotografiami. Oprócz tego, na blogu nie brakuje wpisów poradnikowych - nie wszystkie są stricte związane z modą, ale gwarantuję, że większość okaże się Wam przydatna. Polecam także zajrzeć na Instagrama blogerki, na którym znajdziecie mnóstwo naprawdę świetnych zdjęć. Plaamkaa.pl to świetna opcja dla osób, które chciałyby się dowiedzieć czegoś nowego, interesującego i jednocześnie wartościowego.

A Wy jakie blogi modowe czytacie najczęściej i najchętniej? Piszcie w komentarzach! Chętnie sprawdzę i nadrobię zaległości!

Komentarze