> Ekskluzywna ramoneska z syntetycznym kożuchem marki Patrizia Pepe Przejdź do głównej zawartości

Ekskluzywna ramoneska z syntetycznym kożuchem marki Patrizia Pepe

Patrizia Pepe to ekskluzywna marka ubrań, która powstała w 1993 roku we Florencji. Ubrania powiązane z marką mogą być utożsamiane przede wszystkim z kobiecą zmysłowością - są one pełne kontrastów, przeciwieństw, ale i elegancji.

Co ciekawe, Patrizia Pepe łączy codzienną praktyczność z przepychem typowym dla ekskluzywnych kreacji - być może właśnie to sprawiło, że zainteresowałam się tą marką i postanowiłam o niej napisać, ponieważ w Polsce wciąż mówi się o niej stosunkowo mało. Zagranicą Patrizia Pepe to ubrania bardzo cenione i renomowane. Kolekcje od Patrizia Pepe są jedyne w swoim rodzaju - kolejne propozycje w tym wypadku stanowią kompromis pomiędzy odzieżą użytku codziennego a elegancją charakterystyczną dla najznamienitszych projektantów.

Ekskluzywna ramoneska z syntetycznym kożuchem marki Patrizia Pepe

Dzięki marce Patrizia Pepe powstała zupełnie nowa idea kobiety, naszej kobiety: zmysłowej, lekceważącej, odważnej i samoświadomej. Kobieta powinna być świadoma własnego ciała, dążyć do holistycznej wizji dobrego samopoczucia, być ironiczna i otwarta na eksperymenty. Ubrania spod szyldu Patrizia Pepe odzwierciedlają cechy takiej właśnie kobiety - nie rezygnując przy tym z miejskiego sznytu.
Ekskluzywna ramoneska z syntetycznym kożuchem marki Patrizia Pepe - sklep online

Patrizia Pepe to marka dla kobiet silnych, niezależnych, a także wielkich idealistek. Dowodem na to, iż mamy do czynienia z ewenementem jest fakt, że kolekcje od Patrizia Pepe są cenione na całym świecie praktycznie od samego początku. Marka tworzy odzież kultową i rozpoznawalną - o niepowtarzalnej wręcz oryginalności.

Dlaczego piszę o tym akurat teraz? Otóż, zimą Patrizia Pepe zaprezentowała się światu na dużo szerszą skalę, jeszcze bardziej podkreślając swój lekki, zaciekły i zarazem odważny styl. Marka sukcesywnie podąża swoją drogą, koncentrując się na dostarczaniu angażujących doświadczeń, które sprostają oczekiwaniom klientów. Patrizia Pepe dąży przede wszystkim do realizacji wielokanałowej strategii cyfrowej, by zaspokoić potrzeby nieustannie zmieniającego się rynku. Jakie jest moje zdanie na ten temat? Sądzę, że w ciągu najbliższych kilku lat Patrizia Pepe wygryzie znaczną część konkurencji, jeśli chodzi o ekskluzywne ubrania dla kobiet.

I teraz przechodzę do sedna. Ostatnio w oczy rzuciła mi się cudowna, niebanalna, pełna klasy i elegancji ramoneska z syntetycznego kożucha od Patrizia Pepe. Nie bez powodu o tym piszę, ponieważ mowa o produkcie, który podbił serca także polskiej klienteli. Ramoneska niemalże natychmiastowo stała się hitem i wskoczyła na szczyty sprzedażowe praktycznie wszystkich polskich sklepów!

Świetna jakość wykonania, szyk i przede wszystkim zadziorny charakter owej ramoneski sprawia, że chce się ją po po prostu mieć! Uwierzcie, ze swoim egzemplarzem nie rozstaję się na krok - pasuje na każdą okazję, do tego jest bardzo wygodna i przyciąga wzrok. Być może ta oryginalna ramoneska z syntetycznego kożucha stanie się bodźcem, który popchnie Patrizia Pepe w kierunku popularyzacji na polskim rynku.

Ekskluzywna ramoneska z syntetycznym kożuchem od Patrizia Pepe

Ekskluzywna ramoneska z syntetycznym kożuchem marki Patrizia Pepe - sklep online


Ekskluzywna ramoneska z syntetycznym kożuchem marki Patrizia Pepe - sklep online
Rockowy charakter w połączeniu z duszą cocoon - czego chcieć więcej? Zdecydowane linie i miękki, przyjemny w dotyku, w pełni syntetyczny kożuszek, a do tego skrócony krój w talii i stylowa, bardzo elegancka klamra. Rzadko poświęcam tyle miejsca jednemu produktowi, natomiast nie sposób było nie napisać o tej propozycji od Patrizia Pepe, ponieważ dawno nie byłam niczym aż tak zachwycona.

Zachęcam do tego, byście zapoznały się z ofertą marki, ponieważ gwarantuje - każda z Was znajdzie w niej cząstkę siebie. Śpieszcie się, bo ubrań od Patrizia Pepe już niedługo nie dostaniecie po tak atrakcyjnych cenach. Opcja must have dla każdej, znającej swoją wartość, kobiety.

Komentarze