Przejdź do głównej zawartości

Odmładzający mikrolifting Yoskine Royal Bee Japan-Lift - recenzja kremu liftingującego

Yoskine Royal Bee Japan-Lift to zupełnie nowa linia produktów liftingujących. Poza serum naprawczym mamy również do dyspozycji krem odmładzający, który miałam okazję przetestować - stąd ta recenzja

Krem przeznaczony jest głównie do skóry dojrzałej, zatem nie jestem w stanie w pełni ocenić jego możliwości, aczkolwiek jego właściwości regeneracyjne oceniam bardzo pozytywnie - zmęczona skóra wydaje się odżywiona i pełna energii. Napięcie rzeczywiście daje się odczuć - można było się tego spodziewać po kremie liftingującym. 

Odmładzający mikrolifting Yoskine Royal Bee Japan-Lift - recenzja kremu liftingującego

Krem nie tylko regeneruje naskórek i dodaje mu "energii", ale również wypełnia zmarszczki mimiczne (te nawet mam) i zmarszczki grawitacyjne. Produkty z linii Yoskine Royal Bee Japan-Lift określane są jako luksusowe, ale bez obaw - jeżeli jesteś zainteresowana kupnem, to w internecie znajdziesz promocje nawet do -50%. Cena regularna kremu przekracza 60zł. 

Yoskine Royal Bee Japan-Lift - recenzja nowej linii produktów przeciwzmarszczkowych z drogerii Hebe

Przejdźmy do konkretów. Kosmetyki z linii Yoskine Royal Bee Japan-Lift zawierają biomimetyczny pentapeptyd o nazwie "Queen maker" - jest to najprawdopodobniej sztucznie wytworzona substancja, stworzona na wzór proteiny odkrytej jakiś czas temu w królewskim mleczku pszczelim. Pewnie stąd ta nazwa. "Bio-peptide-5" naśladuje działanie naturalnego peptydu zawartego w mleczku pszczelim - tym samym, którym karmione są królowe pszczół. Ma właściwości przede wszystkim regeneracyjne, ale też świetnie spłyca zmarszczki i pozytywnie wpływa na koloryt skóry. Krem zawiera też składniki odpowiadające za rozluźnianie napięcia twarzy, ogólne ujędrnienie, wyrównywanie powierzchni skóry i zwężanie porów.

Warto wspomnieć, że produkty z tej linii pobudzają produkcję kolagenu i zapobiegają tworzeniu się zupełnie nowych zmarszczek. Każdy produkt zawiera odpowiednio dobrane witaminy, dzięki czemu skóra jest odżywiona. 

Jeżeli o mnie chodzi, jestem pozytywnie zaskoczona - choć nie mam na twarzy zmarszczek powodowanych starzeniem się skóry (jeszcze), to wnioskuję, że i ta właściwość nie jest mitem. Zmarszczki mimiczne wydają się spłycone, pory zwężone, a skóra odżywiona. Wyjątkowo łatwo zaobserwować poprawę kolorytu i ogólnej kondycji skóry.

W sklepach znajdziecie prawdopodobnie tańsze rozwiązania, aczkolwiek uważam, że nowe odkrycie japońskich naukowców jest godne uwagi - być może substancje pozyskiwane z mleczka pszczelego podziałają na Ciebie lepiej niż inne kuracje. Yoskine Royal Bee Japan-Lift to linia kosmetyków liftingujących, którą warto mieć na uwadze - szczególnie teraz, kiedy możesz kupić je o połowę taniej (dostępne są m.in. w drogeriach Hebe).

Komentarze