> Fryzury i upięcia - włosy długie i półdługie - porady, zdjęcia, przykłady Przejdź do głównej zawartości

Fryzury i upięcia - włosy długie i półdługie - porady, zdjęcia, przykłady

Nie samą modą kobieta żyje. Na swoim blogu staram się w pierwszej kolejności publikować posty, które czytujecie najchętniej i najczęściej. Nie wiedzieć czemu, jak na razie największym zainteresowaniem cieszą się u mnie wpisy odnośnie modnych upięć, uczesań i fryzur.

Przyznaję, że od czasu do czasu przeszukuję Pinterest w poszukiwaniu inspiracji - bo właśnie tam można je znaleźć absolutnie najszybciej. Fryzur i uczesań są naprawdę miliony i łatwo się w tym wszystkim pogubić, więc postanowiłam od czasu do czasu poruszyć tę tematykę tak, byście w szybki sposób dotarły za pomocą wyszukiwarki do tego, co rzeczywiście mogłoby Was zainteresować.

Fryzury i upięcia - włosy długie i półdługie

Fryzury i upięcia włosów długich i półdługich

Fryzury i upięcia - włosy długie i półdługie

Fryzury i upięcia - włosy długie i półdługie

Fryzury i upięcia - włosy długie i półdługie

Powyższe fryzury i upięcia z powodzeniem można "tworzyć" w przypadku nieco krótszych włosów. Jeżeli chodzi o mnie, to bardzo lubię takie uczesania, które świetnie wyglądają na co dzień, a jednocześnie są na tyle eleganckie, że mogę się o nie pokusić w przypadku oficjalnych okazji - różnego rodzaju przyjęcia, wesela, bankiety czy imprezy firmowe. Każda z nich prezentuje się świetnie i - wbrew pozorom - nie wymaga jakichś szczególnych umiejętności.

Nie należę do osób o zdolnościach manualnych, nie jestem też fryzjerką ani pasjonatką - mimo to znajome często proszą mnie o to, bym "coś wymyśliła", zwykle na ostatnią chwilę.

Jeżeli nie uda się Wam za pierwszym razem, to nie zrażajcie się i spróbujcie raz jeszcze. Na YouTube jest mnóstwo filmów instruktażowych, tzw. samouczków, które pozwolą Wam bez problemu przebrnąć przez każdy etap. Jak Wam nie wychodzi, to być może nie jest to kwestia Waszych błędów - bywa, że te filmy są po prostu niedokładne lub skomplikowane. Warto wtedy obejrzeć inny, bo są osoby, które tłumaczą wszystko lepiej od innych.

Jak wspominałam - cenię sobie wszechstronność i praktyczność upięć czy fryzur. Włosy długie czy półdługie są świetnym materiałem do eksperymentów. W przypadku włosów krótkich zazwyczaj mamy ograniczone pole manewru - albo przyciąć, albo skupić się na zmianach kosmetycznych. Włosy półdługie dają ogromne pole manewru (nie wspominając o długich), zatem, jeśli któraś opcja wydaje Ci się zbyt skomplikowana, to warto poszukać innej - być może równie atrakcyjnej. Niemniej, uważam, że wszystkie powyższe stylizacje mogą być dla Ciebie źródłem solidnej inspiracji.
źródło: pinterest.com

Wpisy, które zainteresują każdą miłośniczkę "fryzurowych szaleństw":

Komentarze