Przejdź do głównej zawartości

Modne krótkie fryzury 2020

Dziś skupimy się na modnych fryzurach damskich, które będą królować w tym roku. Do zestawienia mogłabym dorzucić jeszcze kilka, ale postanowiłam wybrać tylko te, które - moim zdaniem - będą stanowić główny trend, jeżeli chodzi o krótkie fryzury damskie na ten sezon.

W tym roku nie będą już modne tzw. "czuby". Moda skłaniać się będzie bardziej ku tradycyjnym rozwiązaniom. To wcale nie znaczy, że mając krótkie włosy, masz ograniczony wybór fryzur na rok 2020 - wręcz przeciwnie. Poniższe przykłady pokazują, że krótkie włosy nie muszą być wcale nudne.

Jeżeli chcesz nadać sobie trochę charakteru, to z pewnością ta pierwsza propozycja okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem - szczególnie podkreśla kobiecą siłę i niezależność. Jeżeli nie interesują Cię tak skrajne opcje, to polecam trzy pozostałe fryzury - stanowią one niejako kompromis pomiędzy kobiecością, nowoczesnością i elegancją.

Modne krótkie fryzury 2020

Modne krótkie fryzury damskie

Modne krótkie fryzury

Modne krótkie fryzury damskie

Modne krótkie fryzury

Warto wspomnieć, że ciężko jest tak naprawdę przewidzieć, który trend się utrzyma, który straci, a który zyska na popularności. Często jest tak, że sprawdzona moda utrzymuje się przez kilka sezonów, a rozwiązania mniej praktyczne i bardziej niekonwencjonalne są na topie jedynie przez krótką chwilę. Z tego względu możemy zawsze wybierać te "bezpieczne opcje".


Jeżeli nie trafiłaś tu bez powodu i interesują Cię tegoroczne trendy w zakresie krótkich fryzur damskich, to powyższa lista powinna Cię zainteresować. Mam nadzieję, że któraś z nich przypadnie Ci do gustu. Wszystkie te krótkie fryzury są stylowe i jednocześnie nowoczesne - każda z nich sprawi, że poczujesz się piękna!

Wpisy, które zainteresują każdą miłośniczkę "fryzurowych szaleństw":

Jakie krótkie fryzury należą do Waszych ulubionych?
Piszcie w komentarzach!

Komentarze

  1. Podobają mi się krótkie fryzury, jednak osobiście na razie nie chcę się na taką decydować :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz