> Jak zarabiać na blogu? Program partnerski Ceneo.pl - zarobki większe niż w AdSense?! Przejdź do głównej zawartości

Jak zarabiać na blogu? Program partnerski Ceneo.pl - zarobki większe niż w AdSense?!

Ceneo.pl to nie tylko największa w Polsce porównywarka cen, ale też program partnerski, który oferuje naprawdę fajne warunki współpracy - jeżeli prowadzisz bloga lub stronę internetową, to z pewnością powinnaś mu się przyjrzeć.

Program partnerski Ceneo.pl - zarobki większe niż w AdSense?!

Blog modowy jest idealnym miejscem, jeżeli chodzi o lokowanie produktów - publikując posty z najnowszymi stylizacjami i trendami, możesz w ten sposób wzbogacać ich treść. To nie tylko reklama i szansa na zarobek dla Ciebie (dla blogerki), ale też duże ułatwienie dla czytelników, którzy trafiają na Twojego bloga, ponieważ rozglądają się właśnie za nowymi ubraniami. Dzięki linkom przekierowującym do wybranych produktów nie tylko zarobisz, ale też umożliwisz odwiedzającym dokonanie szybkiego i udanego zakupu.


Oczywiście program partnerski Ceneo nie jest programem tematycznym, więc jeżeli prowadzisz stronę o czymś zupełnie innym niż moda damska, to bez problemu znajdziesz w nim coś dla siebie - kategorie przypominają trochę te z Allegro.

Jak zarabiać na blogu z programem partnerskim Ceneo.pl?

Zaletą tego programu są niewątpliwie stawki - jeżeli Twój blog wciąż nie cieszy się zbytnią popularnością, to dzięki programowi partnerskiemu Ceneo.pl zarobisz nieporównywalnie więcej niż np. dzięki AdSense.

Zarejestruj się w programie partnerskim Ceneo.pl już dziś!

Warto wspomnieć, że mamy możliwość zamieszczania reklam również w serwisie YouTube. Każdą reklamę możemy dostosować do swoich potrzeb. Wynagrodzenie otrzymujemy za zakup produktu, kliknięcie w link i tak dalej. Stan konta możemy na bieżąco monitorować z poziomu panelu, a minimalna kwota, którą możemy wypłacić to 100zł. Stawki są naprawdę korzystne - otrzymujesz aż 65% prowizji z zysków porównywarki, jeżeli czytelnik przejdzie na stronę sklepu za pomocą Twojego linku!

Jak zarabiać na blogu? Program partnerski Ceneo.pl

Najważniejsze z możliwych form zarobku w programie partnerskim Ceneo:

- zarabianie dzięki linkom - czyli np. link do danego produktu czy kategorii w Twoim poście. Zarabiasz po kliknięciu czytelnika w link, po jego przejściu na stronę sklepu, a także na transakcjach koszykowych
- zarabianie dzięki wyszukiwarce i reklamom - czyli np. zamieszczasz na blogu baner (jak w AdSense) lub wyszukiwarkę produktów
- kampanie - czyli np. nietypowe kampanie marketingowe dostępne z poziomu panelu. Stawki w ich przypadku bywają naprawdę wysokie!

Jak już wspominałam - warto wypróbować program partnerski Ceneo.pl, ponieważ stawki są nieporównywalnie większe niż w przypadku AdSense. Jeżeli Twój blog nie jest wystarczająco popularny, by zarabiać na reklamach, to Ceneo jest najlepszą opcją. 

Dla jasności. W pierwszym miesiącu (od założenia bloga) zarobiłam w AdSense 90gr. W tym samym czasie dołączyłam do programu partnerskiego Ceneo.pl i po miesiącu zarobiłam aż 40zł! Nie są to bzdury - zarobki są ponad 40 razy większe! 

Ile w takim razie możesz zarobić dzięki Ceneo, jeżeli na AdSense zarabiasz np. 1000zł miesięcznie?! 
Sama jestem ciekawa - mam nadzieję, że kiedyś się o tym przekonam!

Podsumowanie

Podsumowując, program partnerski Ceneo.pl jest idealnym rozwiązaniem dla blogów cieszących się mniejszą popularnością (nie tylko blogów o modzie damskiej). Jeżeli chcesz zarabiać na swoim blogu, powinnaś się nim zainteresować! Do dyspozycji mamy mnóstwo kategorii, które z pewnością będą odpowiadać każdej stronie internetowej. Zaletą programu są przede wszystkim stawki, łatwość konfiguracji i dużo możliwości, a także niski próg wypłaty. Nie wiem czy program jest równie skuteczny w przypadku popularnych serwisów, ale jeżeli chodzi o te z mniejszym ruchem, to bez wątpienia Ceneo bije AdSense na głowę!

Rejestracja w programie partnerskim jest całkowicie bezpłatna - wymaga jedynie weryfikacji strony, czyli parę chwil cierpliwości.

Zarejestruj się w programie partnerskim Ceneo.pl już dziś!

Komentarze

  1. Szczerze mnie zainteresowałaś :)
    Nie korzystam z AdSense, ale nad programem Ceneo.pl na pewno się zastanowię.
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Korzystam z programu partnerskiego ceneo i faktycznie jest bardziej opłacałny od innych programów z generatorami linków

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza